Super User

pondělí, 29 říjen 2018 11:45

Miloš Bartl opět šampionem

Ve dnech 4.-6.10. 2018 proběhlo v Děčíně mistrovství ČR v boxu. Za Sportovní Centrum Nové Strašecí se mezi 8 nejlepších boxerů ve střední váze nominoval Miloš Bartl, loňský vítěz a mistr ČR pro rok 2017. Ve čtvrtek jsme dostali volný los a postoupili do pátečního semifinále, kde se Miloš Bartl utkal s Matějem Křenem z pražského oddílu Rebel. V tomto utkání splnil Miloš papírové předpoklady favorita a zkušenějšího boxera a Křena ukončil ve 2 kole RSC. Ve finále se Bartl utkal s ostravským boxerem Martinem Prázdným, který loni ovládl váhu do 69 kg a taktéž se stal mistrem ČR. Oba rohovníci v zápase ukázali srdce a touhu po vítězství, na body však duel ovládl strašecký boxer Miloš Bartl a stal se tak republikovým šampionem i pro rok 2018.

Rozhovor s Milošem Bartlem:

Čau Mildo, v neděli jsi obhájil titul mistra republiky ve váze do 75kg. Už opadla ta prvotní euforie a došlo ti pořádně, co jsi se svým týmem dokázal?

Ahoj, je to samozřejmě úžasný pocit obhájit titul, o tom žádná. S klukama to pro nás byl jeden z cílů při naší vysněné cestě do Tokia. Takže můžeme odfajfkovat, neusnout na vavřínech a makat dál, je před námi ještě zatraceně dlouhá cesta k cíli.

Můžeš porovnat loňský a letošní turnaj? Letos jsi byl před turnajem jasný favorit. Nesvazuje tě to trochu? Nebo to dokážeš před zápasem úplně vytěsnit z hlavy?

Říká se, že obhájit je vždycky těžší než titul poprvé získat. Upřímně jsem si myslel, že jsou to jen řeči, dokud jsem to sám nezkusil. Na člověka je tak trošku větší tlak, když ze vsech stran slýchá "Mildo to vyhraješ" nebo "to bude brnkačka".. Jenomže ona nebyla.. Ve finále jsem potkal neskutečně odhodlaného a kvalitního soupeře, který šel do zápasu jako mírný outsider, tudíž neměl co ztratit a bylo to znát.. Já mám ale skvělý team trenérů a přátel okolo mě, kteří mi pomohli ten nátlak zvládnout a dotáhnout to až do konce! Takže abych to shrnul, letošní mistrovství bylo pro mě 100% těžší než to předešlé.

Je známo, že vašim hlavním cílem je kvalifikace na letní olympijské hry. Můžeš čtenářům přiblížit, co musíš pro úspěšnou kvalifikaci ve zbytku olympijského cyklu splnit? Byla výhra na mistrovství republily pro kvalifikaci nezbytná?

Jak už jsem se zmínil výše, letošní titul byl jeden z cílů, ale pro olympiádu bohužel nic neznamená. Musím si projít v příštím roce spletitou sítí kvalifikačních turnajů po celé Evropě.

Co tě čeká v následujících dnech a týdnech? Máš čas regenerovat a odpočívat po turnaji, nebo tě čeká nějaká další akce?

Je naplánováno pár reprezentačních akcí ještě do konce letošního roku, ale musíme si s trenéry ještě sednout a probrat kterých se zúčastníme. Zatím na to nemyslím a užívám odpočinku. :)

To, jak tvrdě trénuješ všichni ví, ale prozraď nám, jak to máš se životosprávou, když musíš udržovat váhu. Liší se to u tebe v závodním a nezávodním období? Na čem nejčastěji hřešíš? ( Luba a Kamil tuhle odpověd laskavě přeskočí, tak se neboj odpovědět. :) )

Tak na tuhle otázku jsem se těšil, položili jste mi jí schválně, protože víte, že se napráskám a kluci si to 100% přečtou. Nedočtou se ovšem nic, co by ještě nevěděli. :D Snažím se jíst zdravě a udržovat si váhu konstantně v průběhu celé sezóny, jsou ovšem dny, někdy i týdny.. kdy mi to jaksi uteče a já pak těch "pár" dortíků musím dohánět na tréninku pocením v zimní bundě. :D

Je něco na co jsem se nezeptal a chtěl bys se o to se čtenáři podělit?

Nic mě nenapadá. Asi jen děkovačky přátelům a rodině za podporu, ale to stejně nikoho moc nezajímá a osobní poděkování je mnohdy lepší. :)

Mildo, dík za rozhovor a ať se daří.

sobota, 15 září 2018 23:09

Martina Machačková

Jmenuji se Martina Machačková Pocházím ze Slovenska, konktrétně z Popradu. Vystudovala jsem Fakultu TV a sportu Univerzity Komenského v Bratislavě. Mám dvě děti, manžela, psa a 8 koní. Od osmi let se věnuji atletice. Závodila jsem za Maraton klub v Popradu, pak za STU Košice. Poté jsem přestoupila do Slávia Bratislava, kde jsem působila až do roku 2002. V juniorských letech jsem se věnovala také letnímu biatlonu za klub Biatlon Poprad, kde byl mým největším úspěchem titul vícemistryně SR. K těmto mým hlavním sportům jsem se také rekreačně věnovala jezdectví a voltiži. Při studiu na VŠ jsem začala pracovat jako stevardka Slovenských aerolinií, později jsem pracovala i u ČSA. Od roku 2016 se věnuji sportovní, gymnastické a atletické přípravě dětí, organizování příměstských táborů a víkendových kempů s koňmi. Vlastním také ranč ve Svinařově. Pořádám letní pobytové kempy, které jsou zaměřeny na sport a turistiku. Ve sportovním centru působím od roku 2017 jako asistent trenéra u zdejších atletických oddílů.

sobota, 15 září 2018 23:02

Lukáš Knobloch

Lukáš Knobloch Narodil jsem se 8.4.1996 v Rakovníku a bydlím v Novém Strašecí. Po ukončení středoškolského vzdělání na Masarykově obchodní akademii v Rakovníku jsem ještě rok navštěvoval jazykový kurz angličtiny. Momentálně studuji na ATVS VOŠ Palestra ve druhém ročníku dálkového studia v oboru Sportovní Management. Od mala hraji hokejbal, což je jediný sport, kterému jsem se vrcholověji věnoval. Moje začátky jsou spojeny se zdejším klubem HBC Nové Strašecí, kde jsem se také setkal s Kamilem Černým, který byl mým trenérem. V žákovských a dorosteneckých kategoriích jsem působil klubu ALPIQ Kladno, kde jsem dosáhl zatím svého největšího sportovního úspěchu, a to je vítězství v Extralize staršího dorostu. Momentálně opět působím v novostrašeckém klubu, kde hraji za zdejší A-tým. Od jara 2017, se také věnuji překážkovým běhům Spartan Race. Na závody se připravuji se zdejší tréninkovou skupinou pod vedením Honzi Čížka. Do dění našeho sportovního centra jsem se zapojil na podzim v toce 2016. Využil jsem nabídky pomáhat Lucce Kárové s nejmladší skupinou našich atletů. Tato práce s malými dětmi mě začala bavit natolik, že později jsem jako záskok vypomáhal i u starších skupin. Momentálně od podzimu 2017 působím jako hlavní trenér naší nejmladší skupiny – Atletika I. Dále jako asistent Lucce Kárové u Atletiky II a jako asistent Kamilovi Černému u všech zbylých atletických skupin. Zároveň s trénováním zajišťuji spolu s Kamilem Černým chod centra. Věnuji se administrativním a manažerským povinnostem, které centrum vyžaduje.

sobota, 15 září 2018 22:58

Tomáš Jirsa

Jmenuji se Tomáš Jirsa. Vystudoval jsem fyziku a techniku na ZČU Pef. Momentálně se živým jako designer v Automotive. Bojovým sportům se věnuji již 30 let. Začínal jsem s Judem. Následně to bylo karate, aikidó a jiu jitsu, které dělám už 10 let. Momentálně trénuji ve Sportovním centrum Allkampf-jitsu. Svůj bojový oddíl vedu 5 let. Vlastním trenérskou licenci a licenci rozhodčího Allkampf-jitsu

sobota, 15 září 2018 22:53

Jan Čížek

Narodil jsem se 23.ledna 1993. Bydlím v Novém Strašecí. Vystudoval jsem gymnasium Jana Keplera v Praze. Poté jsem 3 roky studoval na Matematickofyzikální fakultě (MatFyz) v Praze. Momentálně studuji na ekonomické fakultě CZU. Od mala se věnuji hokejbalu. S hokejbalem jsem začal hned v době vzniku novostrašeckých mládežnických oddílů. Po několika letech strávených v žákovských kategoriích ve Strašecí jsem dostal možnost střídávého startu do extraligového dorostu na Kladně. Za čtyři roky na Kladně jsem se stal dvakrát mistrem Republiky a dvakrát vícemistrem Republiky a navíc se mi podařilo probojovat do národního týmu v kategorii do 16 a 18 let. Po skončení působení na Kladně jsem se vrátil do Nového Strašecí a po dvou sezonách v 1.národní hokejbalové lize jsem dostal možnost okusit hokejbal na nejvyšší úrovni a strávil tak na střídavý start 3roky v pražkém Kovu. Mimo hokejbalu jsem od mala spoustu času věnoval běhu a posilování, takže mi neunikl vznik poměrně nového sportu: Spartan Race. V roce 2016 jsem se zúčastnil svého prvního závodu v Liberci a hned v lednu 2017 závodu na Dolní Moravě. Extremní překážkové závody mě pohltili natolik, že jsem nechal v Novém Strašecí založit oficialní tréninkovou skupinu Spartan Race training group Nové Strašecí. Ve Sportovním centru působím jako trenér skupiny Spartan Race. Dále vypomáhám na tréninkách atletických oddílů a při veřejných crossfitových trénincích.

sobota, 15 září 2018 20:13

Kamil Černý

Narodil jsem se 3.2.1982 v Rakovníku a po krátkém pobytu v Rynholci, takřka celý život bydlím v Novém Strašecí. Odmala jsem byl ke sportu veden rodiči, kteří byli sami sportovně aktivní a nejen k němu. (pozn. Klavír ZUŠ 1990-99). Postupně jsem během mého sportovního vývoje prošel snad všemi dostupnými odvětvími sportu – fotbal, hokej, hokejbal, tenis, volejbal, basketbal, plavání, lyžování, atletika. Po absolvování novostrašeckého gymnázia (2001), jsem podřídil celou sezonu přípravě na přijímací zkoušky na FTVS UK a ty jsem následně (2002) úspěšně složil a byl přijat ke studiu Tělesná výchova a sport – obor trenérství. Vybral jsem si specializaci lyžování, ale věnoval jsem se i plavání a vodní záchraně, atletice, gymnastice, kondičnímu tréninku, sportům v přírodě, kolektivním sportům a regeneraci. Z plavání, atletiky a gymnastiky jsem během studia složil Státní zkoušku. Získal jsem zde první trenérské a instruktorské licence a to: lezení, lyžování, snowboarding, hokejbal. Nejdelší období jsem, jako hráč a trenér strávil v klubu HBC Nové Strašecí. S týmem seniorů jsem nejlepší sezony obsazoval 2. a 3. místa v 1. Národní hokejbalové ligy, ale současně jsem se celou hráčskou karieru věnoval výchově dětí a nových sportovců. Za svůj největší úspěch považuji vítěztví 1.Národní hokejbalové ligy mladšího dorostu 2012/13. Od roku 2009 se zároveň věnuji sportovní přípravě dětí od 6 let (atletika, gymnastika, míčové hry, sporty v přírode). V posledních letech jsem nalezl potřebný prostor k realizaci a nový impuls k práci ve výchově boxerů a s kolegou jsme rozjeli projekt boxerské školy a ten, jak snad vidno se nám daří úspěšně realizovat. V současnosti vlastním licenci B pro box a hokejbal a usiluji o získání nejvyšší možné, nicméně trenérská práce vyžaduje neustále aktualizaci i v mnoha dalších oborech a ta je nutná neustále. Možná se budu opakovat, ale mé přání coby trenéra, je vychovat a připravit sportovce na vrcholové úrovni a současně přivést ke sportu a pohybu co nejvíce veřejnosti a naučit je sportovat tak, aby sportovali RÁDI !!!

čtvrtek, 13 září 2018 14:07

Nový rozpis tréninků

Vážení sportovní fandové připravili jsme pro Vás nový ropzpis tréninků na sezonu 2108-2019. V současné době je rozpis vypracovaný pro všechny kategorie do konce tohoto roku. Naleznete jej zde: Rozpis Treninku 2018

středa, 11 červenec 2018 11:58

Přihlášky SCNS

Přihlášky do jednotlivých oddílů SCNS

z  menu <Prihlasky SCNS> vyberte příslušnou přihlášku a vyplňte registrační formulář. Po úspěšném vyplnění formuláře Vám bude vygenerována přihláška a uživatelský účet na web scns.cz. Přihláška a přihlašovací jméno Vám přijde do emailu, který jste uvedli při registraci. Přihlášku a další dokumenty v příloze vytiskněte, podepište a doneste na SCNS. 

úterý, 10 duben 2018 18:00

Příměstský tábor

 Dobrý den Milí rodiče,

rozhodli jsme se pro Vaše děti připravit příměstský tábor. Tábor se bude konat ve dvou termínech. A to od 16.7.2018 do 20.7.2018 a druhý termín od 23.7.2018 do 27.7.2018. Nejspíše od 7:00 do 17:00, upřesníme později. Cena táboru je 1800Kč za dítě. V ceně je pitný režim po celou dobu, jídlo (svačina, oběd, svačina). Vstupné a doprava na dva plánované půldenní výlety a také nějaké malé upomínkové předměty. Během celého tábora je zajištěn dohled našich trenérů. Hlavními trenéry budou Lukáš Knobloch a Jan Čížek. Doplňovat je bude zbytek našeho trenérského týmu-Kamil Černý, Luboš Lacina, David Havlíček, Martina Machačková, Lucie Kárová a Magdalena Ševčíková.

Přihlášky na tábor jsou ke stažení na webových stránkách SCNS v sekci MOJE SCNS – Dokumenty. Přihlášku stáhněte vyplňte a přineste na trénink atletiky. A, nebo pošlete naskenovanou formu na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další informace Vám budeme postupně odtajňovat.

Dalšími potřebnými náležitostmi jsou:

·         Řádně vyplněná přihláška (minimálně dva kontakty – otec – matka)

·         Lékařské potvrzení o schopnosti sportování bez omezení a případně jakých omezení

·         Bezinfekčnost (nesmí být starší déle jak 3 dny od nástupu na tábor)

·         Kopie zdravotní kartičky

·         Odevzdání podepsaných a označených léků s dávkovánímZaplacené táborné na účet Sportovního centra Nové Strašecí 3774997389/0800 s popiskem Tábor a jméno do později stanoveného data

 Neváhejte! Kapacita je omezená J  Potřebné dokumenty zde: dotazník a přihláška

S pozdravem
Trenérský tým
Sportovní centrum Nové Strašecí

 

 

neděle, 08 duben 2018 15:31

Dokumenty ke stažení

Page 1 of 3Následující
Strana 1 z 3