úterý, 05 září 2023 18:15

Start nové sezóny

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den

Blíží se nám začátek našich tréninků. Začínáme v pondělí 11.9. již podle rozvrhu, který bude v nejbližších dnech aktualizovaný i v grafické podobě na webových stránkách.

Na první tréninky je potřeba přinést přihlášku, GDPR a zdravotní dotazník (pokud máte z minulého roku, tak nemusíte).

Během tohoto týdne budou aktualizovány také whatsapp skupiny, kde budeme podávat veškeré info kde se konají tréninky a další aktivity během roku.

Pokud někdo zaspal a má zájem stále chodit na atletiku, musí napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. o přihlášku, prodloužení členství není automatické.

Prosím o info kdo bude chtít vyzvedávat děti z družiny (pouze atletika II), je potřeba nahlásit jak v družině, tak i na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Příspěvky je možné rozdělit do pololetí s povinností platby i toho druhého. První pololetí je splatné nejpozději do konce září.

Pokud máte nějaké další dotazy tak se můžete obrátit na Lukáše Knoblocha na tel: 606 268 804 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem
SCNS

Číst 1814 krát
Více z této kategorie: « Registrace na novou sezónu 23/24