neděle, 03 červenec 2016 16:18

Reportáž ze zápasů SŠBNS

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Dne 26.3.2016 se v rakovnickém Domě Osvěty konalo 10. kolo České Národní Ligy  boxu. Celkem se odboxovalo 39 zápasů a Sportovní Škola Boxu Nové Strašecí připravila na toto oblastní ligové kolo 3 rohovníky. Matyáš Pröckl však neměl soupeře a tak barvy naší školy hájili: Alex Hůla, kategorie školní mládež, váha do 60 kg a Miroslav Juna, kategorie muž, váha do 75 kg.
 
Jako první strašečák do ringu nastoupil Alex Hůla a utkal se s Denisem Mezeiem (Baník Sokolov). Alex předvádí poslední dobou v tréninku dobré výkony a kdyby v tomto zápase zaboxoval jako na tréninku, tak si troufám říci, že by do druhého kola neměl s kým boxovat. Na kdyby se však nehraje a mi v tomto zápase sice vyhráváme výrokem rozhodčích na body, ale se samotným výkonem být zcela spokojení nemůžeme. Jedeme dál a když Alex nepoleví v tréninkové přípravě, tak se kvalitní výsledky musí dostavit.
 
Miroslav Juna boxoval s Hamani Bennoua (SKB Praha). Míra v zápase pracoval přesně podle plánu a bylo to jeho zatím nejpovedenější utkání v ringu. Do zápasu jsme nastupovali s tím, že chceme predvést aktivní technicko-taktický box a odboxovat všechna 3 vypsána kola ve stejném tempu. Míra útočil, kvalitně bránil a ihned se vracel odvetnými údery do útoku. Po celý zápas bojoval strašecký boxer uvolněně a vyšlo téměř vše na co sáhnul. Ve třetím kole se pražský boxer ocitl v počítání, když nezachytil zadní direkt strašeckého Juny a ocitl se na podlaze ringu. Tato výhra nás moc těší, protože jsme v zápase prodali vše, co jsme v tréninku poctivě natrénovali a to byl náš soupeř zápasově zkušenější a neboxoval vůbec špatně. Sláva vítězům, čest poraženým. SŠBNS
 
 
Za SŠBNS trenéři Luboš Lacina a Kamil Černý
 
Číst 3012 krát Naposledy změněno neděle, 03 červenec 2016 16:50
Více z této kategorie: « Reportáž z MČR 11. kolo ČNL boxu »