Lukáš Knobloch

čtvrtek, 02 září 2021 18:44

Vlašimské závody

Ve středu 1.9 nezačal pouze nový školní rok, ale také se náš klub zůčastnil krajského přeboru jednotlivců. Konkrétně staršího žactva. Ve 12h hned po škole se naše malá skupinka atletů v čele s trenérem Lukášem vydala na cestu do Vlašimi. Nálada byla super, hlava naladěna na dobré výkony. Forma byla otazníkem, jelikož tréninků během prázdnin moc neproběhlo.
Na závody jeli konkrétně Ondra Neumann, který se představil na své oblíbené trati 1500m a pak premiérově také na 300m. Další atletkou byla Klárka Doušová, ta závodila ve sprintu na 60m a ve své silné disciplíně vrhu koulí. Poslední atletkou Iveta Veličková, naše rychlá běžkyně na 800m, která ovšem o víkendu jede reprezentovat na OVOV si pro dnešní závody vybrala skok daleký.

První na řadě byla Klára ve svém rozběhu na 60m. V rozběhu skončila druhá s výkonem 9,09s což je kousíček za PB.

Během Klářiného závodu se už také připravoval Ondra na 1500m. Startovní kolo čítalo osm vytrvalců. Ondra papírově nepatřil mezi favority závodu, byl ale odhodlán se porvat o co nejlepší výsledek a hlavně o zlepšení svého osobního rekordu, který byl 5:39. V prvním kole závodu se hned odtrhla skupinka tří běžců. Ondra běžel ve druhé skupině s ostatními. Takticky si držel pozici v zadní části skupiny. V náběhu do posledního kola Ondra nastoupil a svoje tempo dokázal udržet až do cíle. Kde nakonec slavil čtvrté místo! Časomíra se pak zastavila na super čase 5:18 a zlepšení PB o 21s.
Ondrovi se závod velice podařil, jak výkonem tak i výsledkově.

Další disciplínou bylo 300m, kterou absolvoval Ondra už značně unavený s výkonem 45,95s

Poslední naší disciplínou byl vrh koulí. Klára hned v prvním pokusu přehodila 7 metrů, konktrétně 7,37m. Vylepšila si tím svůj osobák o 137cm. Další dva pokusy opět letěly za hranici 7 metrů, ale svůj první pokus už překonat nedokázala. Vzhledem k tréninkovému manku, ale byla Klára velice spokojená.

Iveta nakonec neběžela oblíbených 800m z důvodů účasti na finále v OVOV. V dálce pak nebyla vybrána mezi 25 závodnic z důvodu nezapsaného výkonu z letošní sezóny. I tak byla platnou členkou výpravy do Vlašimi. Její podporování týmových kolegů bylo slyšet snad až v Benešově :D

Zhodnocení trenéra  Lukáše Knoblocha:
Závody ve Vlašimi musím hodnotit velice kladně. Každý závod, kde překonáme osobní rekordy jsou závody úspěšné. Ondra předvedl velice dobrý a takticky povedený závod. Delší dobu se mu nedařilo posunout svoje maximum. Jsem tedy velice rád, že mu to ve Vlašimi povedlo. Klára i přes tréninkové manko podala také dobré výkony, hlavně v kouli se nám podařilo vrhnout super pokus! Iveta ikdyž nakonec nezávodila tak ukázala, že je týmová a podporovala celou dobu svoje kamarády. Moje celkové hodnocení je tedy velice pozitivní. Těším se na to, co předvedou ostatní naši atleti v pátek v Roztokách (mladší žactvo) a v sobotu v Berouně (přípravky).

Hezký den

Od 12.8.2021 se spouští registrace členů do našich oddílů Atletiky, Boxu, Gymnastiky, cvičení pro malé děti a Sportovních her. Pro nové členy platí registrace přes formulář, který najdete na webových stránkách "Přihlášky SCNS". Pro naše členy z minulých let je přihlášení přes "prodlužovací formulář", který najdete na svém emailu, případně se o něj přihlašte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni pozorně pročtěte informace o dané skupině a přihlašte se pouze do skupin, do které věkově patříte!

Volná místa v jednotlivých skupinách a dnech!

Atletika I
Pondělí - Skupina je naplněna a uzavřena !!!!!
úterý - Skupina je naplněna a uzavřena!!!!!!
pátek - Skupina je naplněna a uzavřena!!!!

Atletika II
pondělí - Skupina je naplněna a uzavřena!!!!
čtvrtek - Skupina je naplněna a uzavřena!!!
pátek - 10 volných míst

Přípravka
4 volná místa

Mladší a starší žactvo
bez omezení míst

Sportovní hry
3 volné místa

Gymnastika
3 volná místa


Box děti
5 volných míst

Těšíme se na Vás v září!

Tým SCNS!

Nabízíme posledních deset volných míst ve skupině "ATLETIKA I" v pondělí. Úterní a páteční tréninky jsou již plně obsazené.

Děkujeme za váš velký zájem o naše tréninky.

SCNS!

neděle, 30 srpen 2020 11:42

Zastavení registrací

Hezký den

Vzhledem k naplnění maximální kapacity, musíme zastavit registraci na ATLETIKA I v úterní tréninky.

Další hodiny této skupiny jsou stále volné. Tedy pondělí a pátek.


SCNS

Krajské finále staršího žactva.

 

Poslední prázdninový víkend naši starší žáci vyrazili do Berouna na krajské finále. Do toho vedla cesta přes čtyři kvalifikační závody, po kterých nám v naší skupině patřilo čtvrté místo z dvanácti týmů, přičemž pro finálovou účast bylo zapotřebí skončit do pátého místa. Finále se kromě již nám známým týmům z Kladna, Berouna, Příbrami a Žebráku účastnili ještě chlapci z Kolína, Čáslavi, Nymburka, Staré Boleslavi, Rudné a Stříbra. I přesto, že v jednotlivých týmech mohlo nastupovat až 22 závodníků, naše pěti členná sestava ve složení Jan Velička, Radek Štýbr, Jiří Koudelka, Tomáš Sušický a Kryštof Robert Hliboký bojovala statečně o každý bod. Přibližně v polovině závodu jsme se dokonce dělili s Příbramí o třetí místo a záda jsme koukali pouze atletickým gigantům z Kladna a Kolína. V závěru závodu se přes nás bohužel v námi neobsazených disciplínách dostaly ještě týmy z Berouna a Žebráku. Na konci dne jsme obsadili konečné šesté místo. A jak si vedli naši svěřenci v jednotlivých disciplínách? Tomáš Sušický vyběhl na sprintu 60m skvělé druhé místo a další body přidal i v závodě na 150m. Kryštof Hliboký bral třikrát páté místo v hodu kladivem, oštěpem a vrhu koulí. Jirka Koudelka získal body jak ve skoku dalekém, tak i v bězích na 300m a 1500m překážek. Týmové body za běh na 300m přidali také Honza Velička a Radek Štýbr. Už samotný postup na krajské finále byl velký úspěch a konečné šesté místo bereme všemi deseti. Na druhou stranu jak my trenéři, tak i naši atleti víme, že je stále na čem pracovat a budeme dělat všechno proto, abychom v následující sezoně byli ještě výše.

Nyní čeká ještě naší atletickou přípravku krajské finále, které se koná 22.9 v Berouně.

pondělí, 02 září 2019 20:25

Informace pro novou sezónu - Rozvrh

Dobrý den

Začal nový školní rok a tím pádem i tréninky ve Sportovním centrum Nové Strašecí. Tréninky boxu a atletiky začínají již tento týden. Už od 2.9.
Omlouváme se za komplikace s rozvrhem. Nedaří se nám nahrát do systému. Prozatím přikládáme aspoň fotku a rozpis tréninků. Všechny tréninky atletiky probíhají na atletickém stadionu na Kocourku.

Pondělí
Atletika II  15:00-16:00
Atletika I   16:00-17:00
Box děti    17:00-18:00
Box dospělí  18:00- 19:30
ZTV            20:00-21:00

úterý
Atletika II  13:15- 14:30
Sportovky III + přípravka + mladší žactvo 15:00-16:30
Sportovky IV + starší žactvo + dorost 16:30-18:00
Atletika I 16:00-17:00
Box děti 17:00-18:00


Středa
přípravky + mladší žáci 15:00-16:30
Starší žáci + dorost 16:30-18:00
Box dospělí 18:00-19:30
Crossfit 19:30-20:30

Čtvrtek
Sportovky III 14:30- 15:45
Sportovky IV 15:45-17:00
Box děti 17:00-18:00
Box dospělí 18:30-20:00

Pátek
Atletika II 13:45-15:00
Atletika I 15:00-16:00
Přípravka + mladší žactvo 15:00-16:30
Starší žactvo + dorost 16:30-18:00


Neděle
Crossfit 17:30-18:30
Spartan race 18:45-19:45

Těšíme se na Vás !

Sportovní centrum Nové Strašecí

pondělí, 02 září 2019 19:21

Informace pro novou sezónu

Dobrý den

Školní začal a tím i tréninky u nás ve Sportovním centru. Začínáme již 2.9 prvními tréninky. V prvním týdnu budou tréninky převážně na zkoušku pro nové členy. Stejně jako atleti začínají trénovat i boxeři. Předem se omlouváme za komplikace s rozvrhem, který se nám nedaří nahrát do systému. Prozatím přikládáme aspoň excel soubor, kde najdete rozvrh rozepsaný.

Těšíme se na Vás!
Sportovní centrum Nové Strašecí

středa, 15 květen 2019 19:12

Atletická sezona v plném proudu

Atletická sezóna je již v plném proudu a náš klub se jí premiérově účastní.

Prvními závody, byl krajský přebor starších žáků a žákyň na Kladně Sletišti. Závodu se účastnilo celkem osm Novostrašeckých atletů, kteří si jeli otestovat svojí výkonnost proti ostříleným atletům z AC TEPO Kladno nebo atletům ze Slaného. Ve velké konkurenci jsme si nevedli na první závod vůbec špatně. Za zmínku stojí výkon Kryštofa Hlibokého v hodu kladivem, který skončil na čtvrtém místě. Ve velké konkurenci se také neztratila Terezie Höllová, která ve skoku dalekém skončila na šestnáctém místě. Jiří Kouldelka a Bořivoj Pilát běželi 1500m a skončili na šestém a sedmém místě.  Jan Velička běžel nejkratší možný sprint. Na 60m skončil ve svém rozběhu na sedmém místě. Matyáš Hess a Radek Štýbr si zaběhli závod na trati dlouhé 800m a skončili na šestém a sedmém místě. Rebeka Fabingerová pak vrhala koulí. Za Výkon 6,10m obsadila sedmnácté místo.

Celkově náš tým chlapců obsadil 4. místo z dvanácti.
Dívky obsadily 11. místo.

Druhým závodem bylo první kolo přípravek, které se konalo ve Slaném. Na závod jsme vypravili tři týmy a celkem 24 sportovců. V prvním kole se závodilo ve čtyřech disciplínách. 50m sprint, skok daleký, hod medicinbalem a týmová štafeta 8x200m.
Náš první tým skončil na 12. místě. Druhý obsadil 18. místo. Třetí zakončil svůj první závod na 25. místě. A to všechno v konkurenci 26 týmů. V individuálních výkonech musíme vyzdvihnout hlavně výkony Petra Vacka a Jiřího Mikeše, kteří se umisťovali ve všech disciplínách v konkurenci 239 závodníků mezi prvními dvaceti.
Dalším závodem byl pětiboj mladšího žactva ve Slaném. Závodu se zúčastnilo celkem pět atletů. V kategorii dívek soutěžily Iveta Veličková, Viktorie Štiková a Adéla Höllová. Za hochy soutěžil Jaroslav Fišer a ještě přípravkář Petr Vacek.
V celkovém hodnocení se nejlépe umístil Petr Vacek, který skončil na dvanáctém místě.
V dívkách byla nejúspěšnější Viktorie Štiková na dvacátém místě.
Následoval další závod. A to čistě běžecký závod Běh Vítězství na Lánech.
Tohoto běhu se účastnilo mnoho našich atletů! Všechny musíme pochválit za jejich předvedené výkony.
Za zmínku stojí především vítězství Jakuba Kougla v nejmladší katerogii! Poté druhé místo Adama Fišera v předškolních chlapcích. Nakonec závodil Tomáš Sušický, který obsadil na trati 1040m třetí místo! A to vše ve velké konkurenci atletů z AK Louny, TEPO Kladno nebo Dukla Praha.
Poslední závod se konal na Kladně.
Starší žáci se zde utkali v jednotlivcích. Na závod přijelo celkem osm atletů. Největší úspěch zaznamenal Kryštof Hliboký, který skončil na druhém místě v hodu kladivem. Další velký úspěchem byla účast Tomáše Sušického ve finálovém běhu A na 60m. Tomáš nakonec zakončil svoje vystoupení na celkovém pátém místě! I ostatní členi naší výpravy se neztratili a okupovali střed výsledkové listiny.

Gratulujeme hoši!

V dalších týdnech nás čeká mnoho závodů. Těšíme se na vaší podporu na tribunách a na výkony našich svěřenců.

Sportovní centrum Nové Strašecí

 

Odkazy na výsledky závodů
https://online.atletika.cz/vysledky/39019
https://online.atletika.cz/vysledky/39340
https://beh.lany.cz/cz/vysledky-2019
https://online.atletika.cz/vysledky/39485
 
pondělí, 01 duben 2019 23:52

Atletická sezóna za dveřmi!

Atletická sezóna 2019 ťuká na dveře!

Nová a pro nás první závodní atletická sezóna je za dveřmi! První závody nás čekají již 28.4.2019!

Přinášíme důležité informace o závodech.

Sportovní centrum se účastní Středočeské krajské soutěže. Konkrétně v kategoriích přípravka, mladší žáci, starší žáci. V každé kategorii stavíme po jednom družstvu a v přípravkách, kde děti soutěží v desetičlenných družstvech a bez rozdílu pohlaví dokonce tři družstva.

Rozpis závodů pro jednotlivé kategorie!

Přípravky

3.5.2019                     Slaný                           1. kolo družstva

31.5.2019                   Roztoky                      2. kolo družstva

30.6.2019                   Kladno                        3. kolo družstva

13.9.2019                   Roztoky                      4. kolo družstva

22.9.2019                   Beroun                       Finále

Mladší žáci

4.5.2019                            Kladno            1. kolo mládeže

10.5.2019                   Slaný               více boj jednotlivci

17.5.2019                   Kladno            1.kolo družstva

7.6.2019                       Kolín               2. kolo mládeže

7.6.2019                     Beroun           2. kolo družstva

21.6.2019                   Slaný               3. kolo družstva

6.9.2019                     Neratovice      4. kolo družstva

21.9.2019                   Kutná Hora     Finále     

Starší žáci

28.4.2019                   Kladno            1. kolo družstva

4.5.2019                     Kladno            1. kolo mládeže¨

12.5.2019                   Kladno            jednotlivci

24.5.2019                   Slaný               2. kolo družstva

25.5.2019                   Kolín               2. kolo mládeže

14.6.2019                   Kladno            3.kolo družstva

31.8.2019                   St. Boleslav     3. kolo mládeže

1.9.2019                     Beroun           Finále A

Věková rozmezí v daných kategoriích

Přípravky

Děti narozené v roce 2008 a mladší

Mladší žáci

Děti narozené v roce 2007 a 2006 (také přípravky 2008)

Starší žáci

Děti narozené v roce 2005 a 2004 (také mladší žáci 2007 a 2006)

Závody jsou za dveřmi a příprava na trénincích je plném proudu! Už se nemůžeme dočkat našich prvních závodů a výkonů od našich svěřenců!
Budeme potřebovat i podporu našich fanoušků!

Těšíme se na Vás!
Tým Sportovního centra Nové Strašecí!